AB-C štúdio Liptovský Mikuláš

Čo cvičíme

Sem vložte podnadpis

PRE DOSPELÉ

BODY STEP

DANCE STEP

JOGA

FASCIA FITNESS

PILATES

DNS

WORK OUT

TABATA

FLOWIN

FLOWIN® je produkt, ktorý dokáže nahradiť tradičný tréning v posilňovni so závažím a aerobik vo fitness centrách. Dá sa naplno cvičiť bez doskokov a zaťaženia kĺbov. Tréning je natoľko intenzívny, že kilogramy idú dole aj bez toho aby človek musel behať, alebo skákať. FLOWIN® sa cielene využíva aj v rehabilitácii, športových tréningoch či najrôznejších pohybových aktivitách. Okamžite po uvedení na trh v roku 2007 vo Švédsku si táto fascinujúca pomôcka získala laikov i odborníkov a odvtedy sa tento system rozširuje po celom svete.

POWER JOGA

Power joga je kombináciou klasickej jogy s aeróbnymi aktivitami. Pri tomto cvičení nie je až tak dôležité predýchať jednotlivé pozície, ako je dôležitý dynamický a plynulý prechod z jednej pozície do druhej. Neexistuje však žiaden súbor cvičení, takže lekcie sa líšia v závislosti od inštruktorov a ich preferencií. 
Cvičením power jogy posilníte celé telo. Výsledky prichádzajú rýchlejšie ako pri klasickej joge, čo je dané už uvedenou dynamikou a vyššou obťažnosťou. Počas niekoľkých hodín cvičenia jogy začnete pozorovať množstvo pozitívnych zmien. Naučíte sa lepšie a hlbšie dýchať. Získate fyzickú rovnováhu. Cvičením získate pružné, vitálne telo bez tuhých kĺbov a skrátených šliach. Power joga je jednoducho pre všetkých. Nezáleží na tom, či máte dvadsať alebo šesťdesiat, cvičenie jogy vždy priaznivo ovplyvní vaše fyzické a duševné zdravie.

D-YOGI® FLY, JOGA VO VZDUCHU
Cvičenie v závesoch využíva pozície jogy a pilates, prvky baletu, gymnastiky, akrobacie a strečing. Cvičenie je preto veľmi rozmanité, vhodné takmer pre všetkých bez obmedzenia veku alebo výkonnosti.
Pozitívne účinky tohto cvičenia na vaše zdravie:

  • dekompresia chrbtice
  • úľava od skoliózy chrbtice
  • zvýšená flexibilita
  • posilnenie stredu tela (hlboká stabilizácia)
  • tvarovanie svalov
  • zvýšenie svalovej sily
  • psychická relaxácia a zvýšenie sebadôvery

PRE DETI 

CVIČENIE DETI A RODIČOV

CVIČENIE PRE LEZÚŇOV

PSYCHOMOTORICKÁ PORADŇA

JÓGA PRE DETI
Jóga pre zdravý chrbát je určená pre deti Základnej školy. Jóga je zameraná na posilnenie hlavne brušného a chrbtového svalstva ale aj svalstva nôh a rúk. Strečingové a relaxačné cvičenia sú súčasťou. Jógové asány sú veľmi účinné a nenásilné.

SPOZNAJ SVET s prvkami Montessori pedagogiky
Miniškolička "Spoznaj svet" s Lenkou Vidovou - certifikovanou instruktorkou Montessori. 
Život nie je žiadna veda len ho trošku spoznať treba! A práve u nás sa budú diať hókusy pokusy a odtajovať veci nevídané. Samozrejme dospelák tieto veci neocení lebo bežné veci ako viazanie šnúrok či spoznávanie výšky stavaním a nasledovným zhadzovaním kociek vie zaujať len detskú, zvedavú myseľ.
Preto sme pripravili dopoludnia, kde môžu Vaše deti, na základe Montessori pedagogiky, rozvíjať svoje zmysly a poznávať svet okolo nás.
Dovoľme deťom rozvíjať jemnú motoriku a nebojme sa im dať do rúk pohár s vodou s obavami, že ju opäť vylejú. Na každom stretnutí si vyskúšame nejakú "dospelácku činnosť" , aby sme potom rodičom ukázali, že aj my to vieme! Následne si každý podľa vlastnej chuti niečo kreatívne zhotoví a doma sa s tým pochváli.
A že sedieť na jednom mieste je nuda? Nebojte sa aj pohyb bude! 
Ide o tematické vzdelávanie pre deti (rodičia môžú na dve hodiny odíst, o dieťa bude postarané).AB-C štúdio Liptovský Mikuláš