AB-C štúdio Liptovský Mikuláš

Torty

Objednávky 0918 366 893 alebo 0905 651 610

Torty na objednávku

Cena jednej torty je 25,-€.

Torty pripravíme aj do druhého dňa. A takmer každú tortu vieme urobiť v bezlepkovej variante. Opýtajte sa nás aj na ďalšie druhy toriet, ktoré nemáme na obrázkach. Napr. citrónový cheesecake, makový cheesecake, kiwi tortu, parížsku tortu s višňami alebo pomarančom, mangovú tortu, čajové pečivo, moravské koláčiky, tartaletky, veterníky....

Malinový cheesecake.

Kubánska torta

Karamelovo-hrušková prekladaná torta.

Tiramisu.

Jahodová šarlotka.

Maková torta s mascarpone a višňami.

Mrkvová torta s citrónovou polevou.

Krémeš vanilkový.

Višňová prekladaná torta.

Štedrák s makom, tarohom, orechy a lekvárom.

Maxi veterník.

Čučoriedková šarlotka.

Veľkonočné krabičky

Cena jednej krabičky  je 25,-€.

K obdberu v našom novom štúdiu na Tranovského 3995 1.4. alebo 2.4.2021. Čas upresníme.

Krabička č. 1 (15ks) - kombinácia tartaletiek - rôzne druhy. Ovocné s lineckým cestom, medovníčkové s vanilkovým krémom, slaný karamel, kávové. 

Krabička č. 2 ((42 ks) - linecké smajlíky s lekvárom, makové kytičky s povidly, piškotové úliky s vaječným krémom, medvníčkové vajíčka s vanilkovým krémom, medovníčkové vajíčka s karamelovým krémom, kávová vajíčka a oriešková kolieska s čokoládovým krémom a polevou.

Krabička č. 3 (20ks) - 3 druhy veterníkov - čokoládové, vanilkové a karamelové, 4 druhy tartaletiek - medovníčkové, slaný karamel, ovocné a kávové.

Krabička č. 4 ((41 ks) - kokosovo mandlové guličky, ďatlové zdobené kvietkami, piškotové úliky s vaječným krémom, medvníčkové vajíčka s vanilkovým krémom, medovníčkové vajíčka s karamelovým krémom, kávová vajíčka a oriešková kolieška s čokoládovým krémom a polevou.

Linecké pečivo - smajlíky plnené malinovým lekvárom. Celkom 55 ks.

"Zdravá lízátka" - ďatlovo špaldové cesto bez cukru na paličke s veľkonočnými motívmi. Lízatka vieme ozdobiť mandľovými kvietky (s cukrom). Celkom 55ks.

AB-C štúdio Liptovský Mikuláš