AB-C štúdio Liptovský Mikuláš

LPG

Endermologie.

Akcia s Endermologiou

Prosím, zarezervujte si svoj termín.

Priďte si vyskúšať 15-ti minutové ošetrenie za 6,-€ a v prípade, že si kúpite permanentku za 350,-€ (na 10 ošetrení) dáme Vám jedno ošetrenie ZDARMA (tj. celková cena 300,-€).

Základná charakteristika

LPG ENDERMOLOGIE - ošetrenie tela - napriek intenzívnemu cvičeniu a diéte si telo ukladá tuk v určitých partiách. Metóda Endermologie - Telo (Lipomassage) zaberie tam, kde diéta a cvičenie nezaberá. Zaručuje zoštíhlenie bez chirurgického zákroku. Lipomassage je špeciálne vyvinutá technológia, ktorá ponúka vedecky preukázané riešenie pre lokalizované miesta, kde je tuk, celulitída a ochabnutá pokožka. LPG systém ošetrenia sa odporúča tak ženám, ako aj mužom, pre všetky vekové kategórie. Je vhodný aj pre mamičky po pôrode. Tajomstvo spočíva v tom, že Lipomassage aktivuje lipolýzu (štiepenie a uvoľňovanie tukov) v jadre adipocytu (tukovej bunky). Približne po 6 ošetreniach dosiahneme zoštíhlenie, spevnenie, vytvarovanie postavy tam, kde to najviac klientka potrebuje.

LPG ENDERMOLOGIE - ošetrenie tváre -  je neinvazívne tvárové ošetrenie, pri ktorom sa stimulujú podkožné tkanivo, tvorba kolegénu a elastínu. Po ošetrení vyzerá pleť mladšie a oddýchnutejšie. Ošetrenie je vhodné na spevnenie pokožky, lymfodrenáž alebo detox pleti. 

Cenník služieb

Ošetrenie tela alebo tváre

jednorázové ošetrenie v dĺžke 35 min

35€

Expres ošetrenie

Vyberte si expres ošetrenie vybraných partií (napr. bruško - 15 min)

17€

Balík 10 ošetrení poďla vlastného výberu

V cene je 10 ošetrení tváre alebo tela v dĺžke 35 min

300€

AB-C štúdio Liptovský Mikuláš