Aktuálne

Seminár pre inštruktorov baby plávania "VANIČKOVANIE"

Srdečne Vás pozývame na seminár určený pre inštruktorov baby plávania, ktorý sa uskutoční v nedeľu 1. 10. 2017 od 10.00 do 16.00 hodín v AB-C Štúdiu v Liptovskom Mikuláši.

Urobte si radosť a kúpte si veselé ponožky

Takéto slušivé a predovšetkým praktické protišmykové ponožky u nás zakúpite. Sú vhodné pre všetky pohybové aktivity (nielen) v našom štúdiu. Pestré farby a rôzne veľkosti - vyberie si každý!

19. 9. 2017 sa začína nový kurz baby plávania

KURZ:
  • trvá päť týždňov (keď sa skončí, majú deti možnosť - ak rodičia majú záujem - navštevovať lekcie plávania pre "pokročilých"; pre začiatočníkov potom začína nový kurz)
  • je určený pre deti vo veku od 6 mesiacov
  • prebieha vždy v utorok, štvrtok a sobotu do obedu v Hoteli Jánošík, jedna lekcia s inštruktorom trvá 30 minút (jeden rodič je vždy vo vode, sprievod ďalšej osoby je možný), potom majú rodičia s deťmi možnosť využiť vírivku alebo saunu

Cena kurzu je 45 alebo 85 EUR.

Na kurz je potrebné sa prihlásiť vopred prostredníctvom rezervačného systému - rodičia majú možnosť zakúpiť si kredity alebo inštruktor zapíše dieťa do kurzu. Podrobnosti o rezervačnom systéme budú vysvetlené na informačnom stretnutí, ktoré sa uskutoční v pondelok 18. septembra o 11.30 v AB-C Štúdiu.